İşlem Rehberi

VOGUE HOTEL SUPREME BODRUM İÇİN ODA REZERVASYONU NASIL YAPILIR?

Ana sayfada bulunan "Rezervasyon" seçeneğini tıkladıktan sonra açılan sayfadaki işlemleri adım adım takip ederek oda rezervasyonunuzu kolayca gerçekleştirebilirsiniz. - İlk adım konaklamak istediğiniz oda tipini ve konaklama tarihinizi belirlemek. Konaklamak istediğiniz oda tipi, istediğiniz tarihte müsait değilse, oda tipini değiştirerek takvimi yenileyebilirsiniz. Oda müsaitse giriş ve çıkış tarihlerinizi seçerek işleme devam edebilirsiniz.

- İkinci adımda konaklama yapacak kişi sayısını belirledikten sonra açılacak kısımda, sizden istenen kişi bilgilerini doldurmanız gerekiyor. Balayı ya da yıldönümü gibi özel bir konaklama yapacaksanız bu adımda o bilgiyi de ekleyebilirisiniz.

- Son adımda ise ödeme tipini seçerek işleminizi tamamlayabilirsiniz. Ödemenizi kredi kartı ile ya da havale yolu ile yapabilirsiniz. Kredi kartı ile ödeme yapacaksanız bu alanda bulunan logolardan kartınızı seçip, görüntülenen tabloda ödeme şeklinizi belirleyerek "Devam Et" seçeneğini tıklayın.

- Bilgilerinizi girip "Devam Et" seçeneğini tıkladıktan sonra, açılan sayfada tüm bilgilerinizi kontrol edebilir, hatalı olanları düzeltebilirisiniz. Tüm bilgileriniz doğru ise onaylayıp ödeme işleminizi gerçekleştirerek rezervasyonunuzu tamamlayabilirsiniz.

-Konaklama evraklarınız mail adresinize gelecektir.

+90 252 530 00 31
Hemen Ara
Sizi Arayalım
Formu doldurun, sizi arayalım! Aşağıdaki bilgileri girin, sizi belirttiğiniz saatte biz arayalım.