Supreme Theme Park

Supreme Theme Park

VOGUE HOTEL BODRUM'un HAYALLERİNİZİ GERÇEĞE DÖNÜŞTÜRMESİNE İZİN VERİN...

Muhteşem bir manzaraya kucak açan Vogue Otel Bodrum’un yemyeşil koyunda, 20 adet su kaydırağı kalp atışlarınızı hızlandıracak ve dalgaların arasında günün tadını çıkaracaksınız.

PortAventura Kids Club çocuklarınızı yeni bir başlangıca davet ediyor ve tatil kararlarını artık çocuklar veriyor. Hayal güçlerinin götürdüğü yerde kahramanlarıyla eğlenecek, dinlenecek ve öğrenecekler.

Bodrum’da tek olan benzersiz Vogue Otel Bodrum’da dönme dolap, çarpışan arabalar, atlı karıncalar sizleri çocukluğunuzun Lunapark’ına davet ediyor. Rengarenk ışıklarıyla çocuklarımızın hayal dünyasını geliştiren parklarımız gün içerisinden sürekli devam eden aktiviteleriyle  çocuklarımız eğlenceli zaman sunarken, ailelerimize de verimli bir tatil olanağı sağlamış oluyor.

4-7 yaş,- Mini Club,  8-12 yaş Maxi Club ve 13-17 yaş Teenage Club bölümlerimizle her yaş grubuna ayrı ayrı hitap eden eğlence dolu aktivitelerimizle sizleri bir labirente sürükleyen Laser Tag,,hız tutkunları ve maceracı çocuklarımız için kids go kart ve çeşitli dillerde gösterim sunan 8D sinemamız ile kendilerini filmin içinde her boyutuyla hissederken hem eğlenecek, hem sosyalleşecek hem de unutulmaz bir tatil keyfi yaşayacaklar.