CANDYLAND

VOGUE HOTEL SUPREME BODRUM'un HAYALLERİNİZİ GERÇEĞE DÖNÜŞTÜRMESİNE İZİN VERİN...

Muhteşem bir manzaraya kucak açan Vogue Otel Supreme Bodrum’un yemyeşil koyunda, 200000 m2 alana sahip Candyland bölümünde 33 adet su kaydırağı kalp atışlarınızı hızlandıracak ve dalgaların arasında günün tadını çıkaracaksınız.

Bodrum’da tek olan benzersiz Vogue Otel Supreme Bodrum’da 65 m dönme dolap, çarpışan arabalar, atlı karıncalar, dönen ahtapot, zaman makinesi Candyland alanında sizleri çocukluğunuzun Lunapark’ına davet ediyor. Rengarenk ışıklarıyla çocuklarımızın hayal dünyasını geliştiren parklarımız gün içerisinden sürekli devam eden aktiviteleriyle  çocuklarımız eğlenceli zaman sunarken, ailelerimize de verimli bir tatil olanağı sağlamış oluyor.

Candytown çocuklarınızı yeni bir başlangıca davet ediyor ve tatil kararlarını artık çocuklar veriyor. Hayal güçlerinin götürdüğü yerde kahramanlarıyla eğlenecek, dinlenecek ve öğrenecekler.

4-7 yaş,- Mini Club,  8-12 yaş Maxi Club ve 13-17 yaş Teenage Club bölümlerimizle her yaş grubuna ayrı ayrı hitap eden eğlence dolu aktivitelerimizle s maceracı çocuklarımız için kids go kart hem eğlenecek, hem sosyalleşecek hem de unutulmaz bir tatil keyfi yaşayacaklar.

*Candyland alanına dışarıdan yiyecek içecek getirilmesi yasaktır.

* ÜCRETLİ HİZMETLER
HIZLI GEÇİŞ (Yakında hizmetinizde)-Beklemeyi Asla Sevmeyenler İçin 
BEACHBOX (Yakında hizmetinizde)-Havuza Girerken Eşyalarınız İçin 
SAFEBOX (Yakında hizmetinizde)-Saklama Dolapları, bileklik üzerine yüklenen bakiye  ile veya tesis girişinde satın alınabilir. Candyland resepsiyonunda veya ön bürodan check-in sırasında yükleme yapmak mümkündür.
KABANALAR-Gün Boyu Kullanabileceğiniz Dinlenme Köşeleri


Candyland, tüm hüküm ve koşulları önceden haber vermeksizin herhangi bir zamanda değiştirme hakkını saklı tutar.

+90 252 530 00 31
Hemen Ara
Sizi Arayalım
Formu doldurun, sizi arayalım! Aşağıdaki bilgileri girin, sizi belirttiğiniz saatte biz arayalım.