Rezervayson İşlem Rehberi

VOGUE HOTEL SUPREME ISTANBUL İÇİN ODA REZERVASYONU NASIL YAPILIR?

Ana sayfada bulunan "Rezervasyon" seçeneğini tıkladıktan sonra açılan sayfadaki işlemleri adım adım takip ederek oda rezervasyonunuzu kolayca gerçekleştirebilirsiniz. - İlk adım konaklamak istediğiniz oda tipini ve konaklama tarihinizi belirlemek. Konaklamak istediğiniz oda tipi, istediğiniz tarihte müsait değilse, oda tipini değiştirerek takvimi yenileyebilirsiniz. Oda müsaitse giriş ve çıkış tarihlerinizi seçerek işleme devam edebilirsiniz.

- İkinci adımda konaklama yapacak kişi sayısını belirledikten sonra açılacak kısımda, sizden istenen kişi bilgilerini doldurmanız gerekiyor. Balayı ya da yıl dönümü gibi özel bir konaklama yapacaksanız bu adımda o bilgiyi de ekleyebilirsiniz.

- Otel ve hava limanı arasında ulaşımı sağlamak için avantajlı transfer hizmetinden yararlanmak isterseniz üçüncü adımda transferinizi ekleyebilirsiniz. Bu hizmetten yararlanmak istemiyorsanız "Transfer İstemiyorum" seçeneğine tıklayarak dördüncü adıma geçebilirsiniz.

- Konaklama yapacağınız tarihler Erken Rezervasyon Sigortası kapsamındaysa, bu adımda rezervasyonunuza "Cezasız İptal Hakkı Sigortası" ekleyebilirsiniz.

- Son adımda ise ödeme tipini seçerek işleminizi tamamlayabilirsiniz. Ödemenizi kredi kartı ile ya da havale yolu ile yapabilirsiniz. Kredi kartı ile ödeme yapacaksanız bu alanda bulunan logolardan kartınızı seçip, görüntülenen tabloda ödeme şeklinizi belirleyerek "Devam Et" seçeneğini tıklayın.

- Açılan sayfada "Konaklayacak ve İrtibat Kurulacak Kişi" bilgilerinizi girin. Eğer transfer hizmeti satın aldıysanız, transfer saatlerinin belirlenebilmesi için uçuş bilgilerinizi de bu bölümde girmeniz gerekiyor.

- Hizmet sözleşmesi kısmında "Okudum ve Kabul Ediyorum" alanını onaylayarak işleme devam edebilirsiniz.

- Bilgilerinizi girip "Devam Et" seçeneğini tıkladıktan sonra, açılan sayfada tüm bilgilerinizi kontrol edebilir, hatalı olanları düzeltebilirisiniz. Tüm bilgileriniz doğru ise onaylayıp ödeme işleminizi gerçekleştirerek rezervasyonunuzu tamamlayabilirsiniz.

- Eğer havale ile ödeme yapacaksanız, "Havale" seçeneğini tıklayıp kişi bilgilerinizi girin. Bilgilerinizin doğruluğunu kontrol ettikten sonra onayladığınız takdirde size bir rezervasyon numarası verilecek. Listelenen hesap numaralarından size en uygun olanı seçip bu rezervasyon numarası ile işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

+90 212 936 04 39
Hemen Ara
Sizi Arayalım
Formu doldurun, sizi arayalım! Aşağıdaki bilgileri girin, sizi belirttiğiniz saatte biz arayalım.